Proiector LED magnetic liniar, 10W, 3000K, pentru sina magnetica Slim 6mm, Alb
Proiector liniar LED compatibil cu sina magnetica Slim 6mm, potrivit pentru iluminat general sau de accent.
Se monteaza direct pe sina magnetica, prin fixare magnetica cu instalare rapida si usoara, fara alte unelte suplimentare. Ofera o lumina uniforma, potrivita pentru locuinte sau spatii comerciale.
Functioneaza la DC48V si ofera lumina calda (3000K), confortabila pentru utilizarea zilnica
| Caracteristica | Valoare |
|---|---|
| Putere | 10W |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Tensiune alimentare | DC48V |
| Dimensiuni | 315 x 26 x 24 mm |
| Montaj | Pe sina magnetica Slim 6mm |
| Material | Aluminiu si plastic |
| Culoare | Alb |