Spot LED magnetic compatibil cu sina magnetica Slim 6mm, potrivit pentru iluminat de accent sau directionat.
Se monteaza direct pe sina magnetica, prin fixare magnetica cu instalare rapida si usoara, fara alte unelte suplimentare. Permite orientarea luminii pe zona dorita, fiind potrivit pentru locuinte sau spatii comerciale.
Functioneaza la DC48V si ofera lumina calda (3000K), confortabila pentru utilizarea zilnica
| Caracteristica | Valoare |
|---|---|
| Putere | 18W |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Tensiune alimentare | DC48V |
| Dimensiuni spot | Φ55 x 135 mm |
| Dimensiuni totale | 185 mm |
| Montaj | Pe sina magnetica Slim 6mm |
| Material | Corp aluminiu, suport prindere plastic |
| Culoare | Negru |