Proiector LED magnetic liniar, 20W, 3000K, pentru sina magnetica Slim 6mm, Negru
Proiector liniar LED compatibil cu sina magnetica Slim 6mm, potrivit pentru iluminat general sau de accent.
Se monteaza direct pe sina magnetica, prin fixare magnetica cu instalare rapida si usoara, fara alte unelte suplimentare. Ofera o lumina uniforma, potrivita pentru locuinte sau spatii comerciale.
Functioneaza la DC48V si ofera lumina calda (3000K), confortabila pentru utilizarea zilnica
| Caracteristica | Valoare |
|---|---|
| Putere | 20W |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Tensiune alimentare | DC48V |
| Dimensiuni | 615 x 26 x 24 mm |
| Montaj | Pe sina magnetica Slim 6mm |
| Material | Aluminiu si plastic |
| Culoare | Negru |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Recomandari
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!