Grila LED magnetica liniara, 30W, 3000K, pentru sina magnetica Slim 6mm, Negru
Grila LED magnetica liniara compatibila cu sina magnetica Slim 6mm, potrivita pentru iluminat general sau de accent.
Se monteaza direct pe sina magnetica, prin fixare magnetica, pentru instalare rapida si usoara. Ofera o lumina directionata, potrivita pentru spatii rezidentiale sau comerciale.
Functioneaza la DC48V si ofera lumina calda (3000K), confortabila pentru utilizarea zilnica.
| Caracteristica | Valoare |
|---|---|
| Putere | 30W |
| Temperatura culoare | 3000K |
| Tensiune alimentare | DC48V |
| Dimensiuni | 555 x 26 x 24 mm |
| Montaj | Pe sina magnetica Slim 6mm |
| Material | Aluminiu si plastic |
| Culoare | Negru |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Recomandari
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!